L'artista respon

El Liceu posa en marxa el cicle de col·loquis de preguntes i respostes titulat L’artista respon.

Christina Scheppelmann, directora artística del Teatre, moderarà aquesta iniciativa que permetrà als espectadors conèixer de primera mà els detalls de les produccions i on es podran intercanviar punts de vista amb els principals cantants i membres de l’equip artístic.

Aquests col·loquis participatius, a més de permetre endinsar-se en el gènere i descobrir-ne els secrets, també facilitaran d’establir una relació amena i directa entre públic i creadors.

Propera trobada: La favorite

Dimarts 26 de juny a les 19:30h.
Foyer (accés per  c/ Sant Pau)

Trobada del públic amb els solistes Michael Spyres, Mattia Olivieri, Eve-Maud Hubeaux protagonistes de l'òpera La favorite, així com el mestre Patrick Summers amb Christina Scheppelmann com a moderadora. 

Invitacions

 

 

Vídeos d'anteriors L'Artista Respon

Macbeth (26/09/2016)

I Capuleti e i Montecchi (10/05/2016)

Lucia di Lammermoor (16/12/2015)

Nabucco (13/10/2015)